Правила Origami

Правила Origami

  1. Абонемент розраховується з 1 по 30 (31) число календарного місяця.
  2. Придбати абонемент можна з 1 по 10 число календарного місяця.
  3. Разовий квиток можна придбати будь-якого числа, в будь-якій кількості і має бути використаним до кінця календарного місяця з моменту придбання.
  4. Повний абонемент розрахований на 8 занять при відвідуванні гуртка 2 рази на тиждень або на 12 занять при відвідуванні гуртка 3 рази на тиждень.
  5. Якщо дитина, яка має абонемент, була відсутня  на половині і більше занять в розрахунковий період, по причині хвороби, при наявності довідки, надається компенсація (100% від вартості одного дня за кожен день хвороби).  Якщо дитина відсутня менш ніж половину занять – компенсація не проводиться.
  6. Центр має право змінити розмір  оплати абонемента та разового квитка.
  7. Знижка 5% на суму абонементів (при одночасній сплаті) надається при відвідуванні кількома членами сім’ї.
  8. Вихідні та святкові дні не впливають на суму оплати місячного абонемента, кількість занять, що виходять за межі встановленої норми  місячного абонементу 8 або 12 занять, і  є відпрацьованими заняттями, які випадають на святкові дні або форс-мажорні обставини (повітряна тривога, тощо). Згідно до вимог Конституції України та норм міжнародного права, Декларації прав людини вихідними та святковими днями вважаються дні, встановлені державою.
Заявка надіслана!
Центр розвитку ORIGAMI
Очікуйте на дзвінок!