Центр розвитку дитини, розвиваючі центри, гуртки для дітей

Origami

Освітній простір нового типу, який пропонує понад 100 груп для дітей та дорослих за такими напрямками: розвиток, мистецтво та спорт.В Центрі є ігрова зона - "OrigamiЯ", зала для проведення заходів на 144 місця - Event Space Origami, кафе та кондитерська пекарня.В нашому Центрі Ви знайдете все для всебічного розвитку вашої дитини.

Центр розвитку ORIGAMI

Цінності Origami

Центр розвитку ORIGAMI

✔ Поважаємо особистість, думки та потреби кожного.

✔ Розвиваємо інтерес до знань та заохочуємо до щоденних відкриттів.

✔ Створюємо здорову атмосферу та безпечний простір.

✔ Забезпечуємо професійний підхід та досвідчений педагогічний та тренерський колектив.

Приєднуйтеся до Origami, де кожен зможе розкрити свої таланти та знайти заняття до душі.

Слова від Директора

Директор центру розвитку ORIGAMI

Наш Центр розвитку нового типу, заснований у 2018 році, метою якого є створення унікального середовища для всебічного розвитку наших дітей та підтримки дорослих у їх творчих та спортивних прагненнях.

Ми раді пропонувати Вам понад 100 різноманітних груп, які охоплюють такі напрямки, як дошкілля, розвиток, мистецтво, спорт, інтелект, хореографія та заняття для дорослих. Віримо, що кожна дитина та кожен дорослий мають унікальний потенціал, і саме тут, у Origami, вони зможуть розкрити свої таланти та набути нові навички.

Origami - це не просто місце для навчання, а справжній світ мрій та можливостей. У ігровій зоні "OrigamiЯ", діти зможуть зануритися у світ казки та творчості. А в залі Event Space Origami, ми проведемо заходи, що запам'ятаються на довгі роки. У кафе закладу та кондитерській пекарні, діти та дорослі зможуть насолоджуватись смаколиками та спілкуванням.

Центр розвитку "Origami" - це не лише місце для навчання, а й місце для зустрічі друзів та співпраці. Ми пишаємось дружнім та творчим колективом, який завжди відкритий до нових ідей та нових облич, які принесуть свої унікальні думки та збагачення у наші проекти. Наша команда завжди відкрита до цікавих колаборацій.

Запрошуємо кожного з Вас приєднатися до "Origami" - місця, де дитинство наповнене радістю, де мрії стають реальністю, а можливості безмежні.

Виникли питання?
Ми вам перетелефонуємо!

    умовами оферти
    Заявка надіслана!
    Центр розвитку ORIGAMI
    Очікуйте на дзвінок!